Büyükşehir Belediye Başkanımız Sn. Fatma Şahin ziyaret edildi. 13.06.2017

Kentimizin başta sağlık olmak üzere önemli bulduğumuz konular hakkında samimi, yapıcı bir görüşme gerçekleştirildi. Şehrimize kadın eli değmesinin öneminden bir kez daha bahsetme fırsatımız oldu. Şehrin kültürel etkinliklerinin artırılmasının, sadece ticari olarak bakanlara ve hepimize faydasından söz edildi. Takdir ettiğimiz çalışmalarından söz açıldı. Sayın Fatma Şahin de Tabip Odasının desteğinin önemli olduğunu ve her zaman ortak aklın oluşturulması için Belediye Çalışmalarının yanında görmek istediklerini belirtti.
İlçe Belediyelerinin aile Sağlığı Merkezi açılması konusunda verdiği destekler konuşuldu. Büyükşehir Belediyemizin de Aile Sağlığı Merkezi açılması konusunda yardımcı olması talep edildi.
Yeşil alanların arttırılmasını beklediğimizi aktardık. Kamil Ocak Stadının yerine AVM yapılmasının sakıncalarını ve çekincelerimizi belirttik. Tiyatro Salonunu Onat Kutlar Olan adının yerine yazılmasının camiamızın ve bir çok hemşehrimizin ortak talebi olduğunu aktardık.
Büyükşehir Belediyemizin, Mutfak sanatları müzesi ve diğer kültürel alanlara hekimler için gezi düzenlemesi temennisi ile görüşme sonlandırıldı.
Gaziantep-Kilis Tabip Odası Yönetim Kurulu