KOMİSYONLAR

TABİP ODASI KOMİSYONLARI GÖNÜLLÜLER VE GÖREVLENDİRME YOLUYLA BELİRLENMİŞ  OLUP KOMİSYONLARDA GÖREV ALMAK İSTEYENLER HER ZAMAN KOMİSYONLARA KATILABİLİRLER.

 

EĞİTİM-BİLİM KOMİSYONU

1. KEMAL BAKIR

2. MUSTAFA ARAZ

3. ERCAN KÜÇÜKOSMANOĞLU

4. MUSTAFA YILDIRIM

5. MUSTAFA BİLGE ERDOĞAN

6. ASLAN GÜZEL

7. RESUL ARISOY

8.MEHMET KİRAZ


ETİK KOMİSYONU

1. AYŞEN BAYRAM

2. AYŞEGÜL ATEŞ TARLA

3.KAZIM DOĞAN EROĞULLARI

4.ENVER TANER

İNSAN HAKLARI KOMİSYONU

1. İBRAHİM YERAL

2. MUSTAFA ÖZGÜN

3.BEHÇET EŞKİLİ

4.ZEKERİYA ÇETİNKAYA

İŞYERİ HEKİMLİĞİ KOMİSYONU

1. ANIL HIDIROĞLU 

2. ZİHNİ AYDIN 

3.ŞABAN ALAGÖZ

4.AYŞEGÜL ÖLMEZ 

PRATİSYEN HEKİM KOMİSYONU

1. AHMET DOĞAN YARDI

2. MEHMET İYİGÜN

3.ÖMER KILINÇ

SOSYAL KÜLTÜREL ETKİNLİK KOMİSYONU

1. GÖNÜL ÇAKMAK

2. BEHÇET EŞKİLİ

3. AHMET DOĞAN YARDI

4. ARZU AĞCA

5. NİLGÜN ÇÖL

6. ŞÜKRÜ KEÇECİ

7. MEHMET İYİGÜN

8.BAHAR BORÇİN

9.FATMA GÜNEL

10.ORHAN BATMAZOĞLU

11.BİNNUR ÖZYURT

12.ÇİĞDEM HANAZAY

BÜLTEN YAYIN KURULU

1. MEHMET İYİGÜN

2. HAMZA AĞCA

3. MURAT AKBABA

4. MEHMET YILMAZ

5. FATMA GÜNEL

6. KAZIM DOĞAN EROĞULLARI

7. RAMAZAN SÜRÜCÜ

8. AYŞEGÜL ATEŞ TARLA

ÖZEL HEKİMLİK KOMİSYONU

1. İBRAHİM YERAL

2. İSMET AKTAŞ

3. LEVENT TURAN

4. MUSTAFA BİLGE ERDOĞAN

5. GÖNÜL ÇAKMAK

6.CENGİZ KARA

7.ONUR ERDOĞMUŞ

8.MÜMTAZ AKTAŞ

9.BÜLENT SULTANOĞLU

10.MİRAÇ İLKER PALA

11.RAMAZAN SÜRÜCÜ

HALK SAĞLIĞI VE SAĞLIK POLİTİKALARI KOMİSYONU

1. NERİMAN AYDIN

2. ERCAN KÜÇÜKOSMANOĞLU

3. BEHÇET EŞKİLİ

4. İBRAHİM YERAL

5. YAŞAR AĞCA

6.MÜMTAZ AKTAŞ

HUKUK KOMİSYONU

1. HAMZA AĞCA

2. ALİ CENGİZ MUHTAR

3. MUSTAFA ÖZGÜN

4. SAMET BAYRAK

5. ŞÜKRÜ KEÇECİ

6.FATMA GÜNEL

7.BAHAR BORÇİN

8.RAMAZAN SARGIN

9.KAZIM DOĞAN EROĞULLARI

10.TACİM SARI

ACİL YARDIM EĞİTİMİVE AFET KOORDİNASYON KOMİSYONU

1. EDİP KURTAL

2. İSMET ELMAS

3. İLYAS DEVECİ HIDIROĞLU

4.BEHÇET EŞKİLİ

5.HÜSEYİN GÜRBÜZ

6.MEHMET YILMAZ

BURS KOMİSYONU

1. KEMAL BAKIR

2. NERİMAN AYDIN

3. GÖNÜL ÇAKMAK

4. TÜLAY ÖZGÜN

5. ALİ CENGİZ MUHTAR

6. FETHİ ALBAYRAM

7.RAMAZAN SÜRÜCÜ

8.KAZIM DOĞAN EROĞULLARI

ASİSTAN KOMİSYONU

1. MURAT AKBABA

2. SEVGÜL KARA

3. ALPER ABA

4. ERCAN KÜÇÜKOSMANOĞLU

5.ÇAĞDAŞ DEMİROĞLU

6.ÇİĞDEM HANAZAY

KADIN HEKİMLİK KOMİSYONU

1. AYŞEGÜL ATEŞ TARLA

2. HATİCE KÜÇÜK

3. GÖNÜL ÇAKMAK

4.FATMA GÜNEL

5.ÇİĞDEM HANAZAY

6.BAHAR BORÇİN

AİLE HEKİMLİĞİ KOMİSYONU

1. EROL KALE

2. ÜLKÜ ŞEYMA UÇAR

3. MECİT NEHİR

4. AHMET DOĞAN YARDI

5. ÇAĞATAY TAŞDEMİR

6. YAŞAR AĞCA

7. MEHMET İYİGÜN

9. ORHAN BATMAZOĞLU

10. MEHMET ALİ ÇELİK

11.MEHMET KİRAZ (532) 515 82 53

SAĞLIKTA ŞİDDET KOMİSYONU

1. ERCAN KÜÇÜKOSMANOĞLU

2. İSMET AKTAŞ

3. ARZU AĞCA

4. ŞABAN ALAGÖZ

5. EROL KALE

6.ZEKERİYA ÇETİNKAYA

7.ÖMER KILINÇ